KURUMSAL YAZILIM ÇÖZÜMLERİMİZ

Kurumsal İhtiyaçlarınıza kullanıcı dostu yazılımlarımız ile çözüm üretiyoruz.

Kurumların rekabet güçlerini arttırmak kalkınma sürecini hızlandırmak için,  akışlarınızı analiz ederek uygun mimari ve yazılım dillerini belirleyerek sizlere özel projelerden “terzi” usulü çözümlere, LST Yazılım tarafından geliştirilen paket uygulamalardan partner olduğumuz paket çözümlere kadar geniş yelpazede çözümler üretiyoruz. İş ortaklarımıza basit, esnek, hedefe uygun sonuç sonuçlar vermeye odaklanıyoruz.

LST Yazılım 1

Çözüm Odaklı Yaklaşım

LST Yazılım 2

Uçtan Uca Yazılım Çözümleri

LST Yazılım 3

Sektöre Özel Deneyim

LST Yazılım 4

Anahtar Teslim Projeler

LST Yazılım 5

Geniş Hizmet Yelpazesi

LST Yazılım 6

Ölçeklenebilirlik ve Destek

LST Yazılım 7

Güvenli

LST Yazılım 8

Terzi Usulü Projeler

LST Yazılım 9

COĞRAFİ BİLGİ SİSTEMLERİ (CBS)

LST, kurumlar ve özel şirketler için müşterilerinin istekleri doğrultusunda coğrafi bilgi sistemleri projeleri geliştirmektedir. CBS kısaca dünya üzerinde var olan nesneler ve olayları, analiz, işleme ve haritalama için bilgisayar tabanlı kullanılan bir sistemdir. CBS teknolojisi, haritalama sayesinde insanlık yararına sorgulama amaçlı veri tabanlarını ve istatistiksel analizi kullanarak, bilginin tasnifini sağlar. CBS, nesneleri ve olayları anlatmakta, sonuçları tahmin etmekte ve stratejik planlamada öne çıkmaktadır. Bu özellikleri sayesinde Coğrafi Bilgi Sistemi diğer enformasyon sistemlerinin önüne geçerek önemi, ihtiyacı ve değeri her geçen gün hissedilerek uygulamaları yaygınlaşmaktadır. Bu yüzden LST, CBS konusunda uzman kadrosu ile akıllı çözümler sunabilmektedir.

PORTAL

Şirketlerin ve Kurumların intranet, extranet ve internet portal ihtiyaçlarının yanında, kurumsal bilgi havuzunu efektif kullanabilmesi ve yönetebilmesi hem maliyeti yüksek hem de zaman alan çalışmalardır. LST, çok çeşitli yazılım platformlarında deneyimli geniş yazılım ekibi, ihtiyaçları en iyi şekilde analiz edip şirketlere en uygun çözümü sunma konusunda deneyimli iş analistleri ve proje yöneticilerinin yanı sıra sahip olduğu interaktif ajansı ile Portal projelerinde de müşterilerine ihtiyaç duydukları hizmeti sağlamaktadır. LST, ülkemizde en çok kullanılan Diyanet İşler Başkanlığı, Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK), Maliye Bakanlığı portalı gibi projeleri gerçekleştirerek bu alanda liderliğini ortaya koymuştur.

LST Yazılım 10
LST Yazılım 11

KURUMSAL KAYNAK PLANLAMASI (ERP)

Kurumsal Kaynak Planlaması (ERP), işletmelerde mal ve hizmet üretimi için gereken işgücü, makine, malzeme gibi kaynakların verimli bir şekilde kullanılmasını sağlayan bütünleşik yönetim sistemlerine verilen genel addır. ERP uygulamaları, zaman içerisinde sadece şirket operasyonlarının yönetildiği entegre bir uygulama yazılımı olmaktan çıkarak, kurumların ürettikleri tüm değer zinciriyle etkin iletişim kurabilen bir sistem haline gelmiştir. LST olarak “Dünyadaki değişime karşın kendi içinde yenilenme fırsatı bulamayan firmalar için ERP projeleri bulunmaz bir fırsattır. Bu yüzden ERP sistemlerini yalnızca bir yazılım olarak değerlendirip, sunduğu stratejik önemi gözden kaçırmamak gerekir ” diyor ve sizlere en uygun ERP çözümleri bekliyoruz.

İŞ ZEKASI BI UZMANLIĞI

Şirketler, onlarca yıl içerisinde, şirketlerinin her seviyesinde ve çok sayıda aygıt ile topladıkları olağanüstü boyutlardaki verileri anlama ve analiz etme konusunda sorunlar yaşamaktadır. Bu şirketler, kendi kendine hizmet yeteneklerine ilave olarak, Bilişim Teknolojilerinin iş ile ilgili ihtiyaçlarını daha etkin bir şekilde karşılamasına imkân sağlayacak olan, tüm raporlama ve analiz gereksinimlerini karşılayabilecek güçlü iş zekâsı çözümlerine ihtiyaç duyarlar. LST İş Zekâsı çözümleri bu ihtiyacı karşılayabilecek yazılımlar, araçlar ve eğitimler sunmaktadır ve bu süreç içerisinde daha yüksek gelir, iş ve daha büyük bir pazar payı oluşturmanız amacıyla müşterilerinizle aranızda güven oluşturmanıza yardımcı olmaktadır.

LST Yazılım 12
LST Yazılım 13

MOBİL UYGULAMA ÇÖZÜMLERİ

Günümüz koşullarında mobil teknolojiler, kişilerin ve kurumların vazgeçilmezleri arasında yer almıştır. LST, hızla gelişen teknolojiye çok çabuk adapte olarak mobil çözümlerinizi en iyi şekilde gerçekleştirebilir. Konusunda uzman iOS ve Android uygulama geliştiricileri ve tasarımcıları sayesinde kullanıcı dostu mobil çözümleri sizin için üretebilmekte ve sonrasında da kullanım eğitimleri ile teknik destek sağlamaktadır.

J2EE & .Net

LST, kurumsal yapınızın gerektirdiği mimariyi ve iş akışlarını tanımlayarak, ihtiyaç duyduğunuz sistem ve uygulamaları işletmenize değer yaratacak biçimde geliştirir. Bütün hizmetlerinde marka ve platform bağımsız hareket eden LST, size özel en ideal çözümü sunabilmek için objektif hareket eder. J2EE ve .NET başta olmak üzere değişik platformlarda uygulama geliştirme ve farklı sistemlerdeki uygulamaların entegrasyonu ile ilgili her tür talep ve ihtiyaca yönelik uçtan uca çözüm sunar. LST, taleplerinize uygun yazılım projelerinde tasarımdan, destek sürecine kadar her aşamada ihtiyaçlarınıza çözüm üretmektedir. Analiz aşamasından sonra projelerinizin kavramsal ve görsel tasarımları LST tarafından yapılmaktadır. Geliştirilecek uygulamanın her bir ara yüzü, istek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda oluşturulmaktadır. Projenin sağlayacağı faydalar, başlangıç aşamasında belirlenmektedir. Teknik tasarımlar ve bilgi güvenliği tasarımlarının ardından, kodlama alt adımları, internet üzerinden yayınlanan geliştirme amaçlı versiyonlara yansıtılmaktadır. Profesyonel bir anlayışla gerçekleştirilen uygulama geliştirme projenizi, başından sonuna dek izlemeniz mümkündür.

wpChatIcon