İnsan Kaynakları

LST Yazılım 1

Şirketimizin hedef ve stratejileri doğrultusunda, nitelikli bireyleri bünyemize katıp, bağlılıklarını sağlayarak ulusal ve uluslararası arenada lider teknoloji şirketi olma vizyonu insan kaynakları politikamızın temelini oluşturmaktadır.

İşe Alım Süreci

İhtiyaçlarımız ve kadromuzun gereksinimleri doğrultusunda gerçekleştirilen mülakatlar neticesinde en uygun adayı seçmek işe alım politikamızın temelini oluşturmaktadır. Şirketimize yapacağınız iş başvurularınızı web sitemizde bulunan iş olanakları alanından yada Kariyer.net üzerinden online olarak gerçekleştirebilirsiniz.

  • Yapmış olduğunuz başvurular değerlendirildikten ve ilgili pozisyona uygun kişiler belirlendikten sonra, adaylar ön mülakata davet edilir.
  • Ön mülakatta yeterli görülen adaylar, ilgili bölüm müdürü görüşmek üzere 2. kez şirketimize davet edilir.
  • Şirketimize yapılan tüm başvurular gizli tutulur.

LST’YE MERHABA

LST’de çalışma hayatına “merhaba” diyen her çalışanımız için şirketimizin kültürünü, organizasyon yapısını ve iş akışını anlatan, kişilerin ilk günlerinde şirkete daha kolay adapte olabilmelerini sağlayan oryantasyon programları uygulanmaktadır.

LST Yazılım 2

Performans Değerlendirmesi

Çalışanlarımızın, ortak hedefleri gerçekleştirmek için sunmuş oldukları performansları değerlendirmek, yöneticileriyle gelecek dönemin iş hedeflerini belirlemek ve eksikliklerin belirlenerek en kısa sürede çözümlemek amacıyla yılda bir kez performans değerlendirmeleri yapılmaktadır.

LST Yazılım 3

Kariyer Planı

Şirketimizde yapılan her performans değerlendirmesi sonrasında kariyer planlaması yapılarak çalışanlarımızın hedefleri ve beklentileri bir kez daha gözden geçirilmektedir.

LST Yazılım 4

Eğitim Olanakları

Şirketimizin koyduğu yüksek hedeflere ulaşabilmek ve zincirin her zaman önemli bir halkasını oluşturabilmek adına, ihtiyaç duyulabilecek yetkinlik ve nitelikler, LST tarafından çalışanlarına sunulan eğitim olanaklarıyla ve sertifika sahibi olabilme fırsatlarıyla sağlanmaktadır.

LST Yazılım 5

Daha Fazla Eğlence

Şirketimizde, çalışanların iş stresini azaltarak motivasyonlarını artırmak ve iletişimi güçlendirmek amacıyla çeşitli kültür, sanat ve spor aktiviteleri gerçekleştirilmektedir. Go-Kart, Bowling, Paint Ball Turnuvası, Futbol Turnuvası, piknik, yılsonu yemekleri şirketimizde gerçekleştirilen motivasyon amaçlı aktivitelerdendir.

LST Yazılım 6

Fikrim Var

Çalışanlar tarafından sunulan öneriler aşağıdaki kategorilerde değerlendirilip öneri değerlendirme komitesi tarafından beğenilen öneriler ödüllendirilir.

  • İç/dış müşteri memnuniyeti
  • Kalite
  • Yaratıcı/Yenilikçi düşünce
  • Maliyet İyileştirmesi
LST Yazılım 7
LST Yazılım 8

Ailemize Katılmak İçin Tıklayın

wpChatIcon