Hakkımızda

hakkımızda

2005 Yılında mühendislik öğrencileri tarafından kurulan LST Yazılım Elektronik ve İletişim Teknolojileri A.Ş., başta yazılım olmak üzere Elektronik, Siber Güvenlik, Bilgi Teknolojileri Danışmanlığı ve İletişim Teknolojileri gibi bilişim alanlarında en uygun kurumsal çözümleri en yüksek kalitede üretmek amacıyla faaliyet gösteren bir mühendislik şirketidir.

Faaliyetlerini Ankara ofislerinde sürdüren LST, dört ana faaliyet alanında hizmetlerine devam etmektedir. Bu alanlar;

BT Entegrasyon Projeleri

Güvenlik Çözümleri

Güvenlik ve BT Danışmanlığı

Yazılım Geliştirme

Gerçekleştirdiği başarılı uygulamalar ile kendine saygın bir yer edinen LST, 2005 yılında Türk Standartları Enstitüsü (TSE) tarafından verilen TS 13149 Hizmet Yeterlilik Belgesi’ni almaya hak kazanmış ve her sene bu belgesini yenilemiştir. Müşterilerine ve çözüm ortaklarına daha iyi bir hizmet sunmak amacıyla kalite yönetim sistemini ISO 9001 : 2015, bilgi güvenliği sistemini ISO/IEC 27001: 2017 belgeleriyle tasdik ettirmiştir. Tüm Ar-Ge ve yazılım geliştirme çalışmalarını CMMI Olgunluk Seviyesi 3 standartları seviyesinde yürütmektedir. CMMI Olgunluk seviyemiz Amerika Yazılım Mühendisliği Enstitüsü (SEI) tarafından burada duyurulmuştur. LST, dünyada sayılı ve başarılı şirketlerin sahip olduğu bu sistemi SEI (Software Engineering Institute) tarafından 2011 yılında belgelendirmiştir.

Microsoft’un ISV/Yazılım Çözümleri Uzmanı olan LST, Oracle ve IBM gibi dünyanın lider kuruluşları ile de çözüm ortaklıklarına imza atarak yazılım sektöründe öncü rol oynamak amacına ulaşmak adına önemli bir adım atmıştır. Ayrıca dünyadan birçok teknoloji firmasıyla ortak projeler yürütmektedir.

LST ağırlıklı olarak Ar-Ge personeli istihdam eden bir şirkettir. LST ekip üyeleri bilim ve teknolojinin gelişmesini sağlayacak yeni bilgiler elde etmek, mevcut bilgilerle yeni teknoloji, ürün ve araçlar üretmek, yeni sistem ve süreçler oluşturmak amacıyla çalışmalarını sürdürmektedir. Genç, dinamik ve kolay öğrenebilen yapısıyla müşteri ihtiyaçlarının gerektirdiği tüm yeniliklere hızlıca adapte olabilmekte ve istenen çözümleri hızlı bir şekilde üretebilmektedir.

Bu anlamda LST, deneyimli mühendislik ve danışman kadrosuyla elde ettiği saygın ve başarılı konumunu sürekli geliştirmekte, dünya standartlarında ürettiği projelerle uluslararası arenada liderlik konumuna ileri teknoloji şirketi vizyonuyla her geçen gün daha da yaklaşmaktadır.

Vizyonumuz

Deneyimli mühendislik ve danışmanlık kadrosuyla elde ettiği saygın ve başarılı konumunu yükselen bir trend ile sürekli geliştirerek, dünya standartlarında ürettiği ve uyguladığı projelerle uluslararası arenada lider bir teknoloji şirketi olmaktır.

Misyonumuz

Gelişmiş Bilişim, Güvenlik, Sağlık, GSM teknolojilerinin kullanımı ve danışmanlık hizmetleri ile, müşterilerinin ihtiyaçlarına birebir cevap veren projeler ve çözümler üreterek çalıştığı kurumlara gerek yurtiçinde gerekse yurtdışında rekabet avantajı sağlamaktır.

Değerlerimiz

KOŞULSUZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
KALİTE
GİZLİLİK
DÜRÜSTLÜK
SÜREKLİ GELİŞİM
BAŞARI