Güvenlik Çözümleri

Günümüz dünyasında güvenlikle ilgili tehdit unsuları çok geniş bir yelpazeyi kapsamaktadır. Bu kapsamda, günümüz koşullarında güvenlik önlemleri hem bireysel hem de kurumsal alanların faaliyetlerini sağlıklı bir şekilde sürdürebilmeleri açısından hayati öneme sahiptir. LST, bu önemin farkında olarak, sadece bir noktaya odaklanan güvenlik hizmetleri yerine, tüm güvenlik ihtiyaçlarınıza odaklanan bir yaklaşım sergilemektedir. LST olarak yetkin kadromuzun deneyimlerinden yararlanarak daha güvenli alanlar oluşturarak, doğabilecek güvenlik tehditlerini bertaraf ederek oluşabilecek zararların önüne geçmiş olmanıza yardımcı olur. Güncel teknolojik gelişmelerin takipçisi, birçok projede yer alarak tecrübe kazanmış yetkin teknik kadromuzun bilgisinden yararlanabilirsiniz. Çözümlerimizle ilgili her türlü istek ve sorun için 7/24 bizlere ulaşabilirsiniz.

Kapalı Devre Kamera Sistemleri

Kapalı devre güvenlik kamerası sistemleri (CCTV) gündelik hayatımızın bir parçası haline gelmiştir. Bu alandaki teknolojik gelişmeleri yakından takip eden LST, günümüzde mevcut olan en değerli korunma ve yönetim bileşenini, kurduğu CCTV yazılım sistemleri, kameralar, lensler, kaydediciler ve monitörler ile ihtiyaç duyulan alanların kontrol edilmesine katkı sağlamaktadır. CCTV sisteminin en büyük özelliği görüntülerin zamana doğru orantılı olarak kaydedilmesidir. Bu sayede;

• Mağazalardaki hırsızları ve dürüst olmayan çalışanları izlemek,
• Asılsız kaza iddialarına karşı delil toplamak,
• Birbirinden yüzlerce kilometre uzaklıkta olabilen mağazalarda sergilenen malları gözetim altında tutmak için CCTV sistemlerinden yararlanılmaktadır.

Üreticiler, kamu kurum ve kuruluşları, hastaneler ve üniversitelerde ziyaretçilerin ve çalışanların kimliğini tespit etmek, tehlikeli çalışma bölgelerini izlemek, hırsızlığa karşı korunmak, bina ve park alanlarında güvenliği sağlamak için CCTV sistemleri kullanılmaktadır. Teknolojik gelişmelere paralel olarak CCTV sistemleri için yeni kullanım imkânları da doğmaktadır. Ancak, şunu da akılda tutmak gerekir ki CCTV sistemleri kendi başlarına bir koruma sağlamazlar. Sistemi kullanan kişiler, onun kapasitesi hakkında bilgi sahibi, kullanımında vasıflı olmalı ve kamerada yakalanan görüntü ve olaylara derhal tepki verebilmelidir. Tam bu noktada LST, CCTV sistemlerinin donanımsal teminini ve kurulumlarını yapmakta, kullanıcı eğitimlerini ve teknik desteğini vermektedir. LST, kurulan sisteme paralel olarak görüntü işleme çözümlerini hızlı biçimde sağlayarak gerek var olan sisteme gerekse ilk kurulacak sisteme entegre etmektedir.

Termal Kamera Sistemleri

Askeri ve sivil alanlarda güvenlik amaçlı yaygın olarak kullanılan termal kamera sistemleri ısı değişkenliklerinin tespit edilebildiği hemen hemen her alanda kullanılırlar. Termal kamera kullanım alanları şu şekilde sıralanabilir;

• Dış cephe veya çatı yalıtım kontrolü uygulamalarında
• Hava akımı/kaçağı veya rutubet kaynaklı sorunlu noktaların belirlenmesi uygulamalarında
• Bina denetimlerinde
• Tüm sanayi alanlarında ‘önleyici bakım’ uygulamalarında

Önleyici bakım, sistem çalışır durumda iken arızalar oluşmadan önce yapılan parça değişimi, yağ değişimi, ayar, kontrol vb. işlemlerden oluşan planlı bakımdır ve önceden belirlenen periyotlarda yürütülür. Önleyici bakımın amacı, kullanım süresi boyunca oluşan yıpranma, aşınma, yaşlanma, korozyon vb. etkileri minimuma indirerek sistemin güvenilirliğini arttırmak ve plansız bakımları en aza indirerek toplam bakım maliyetlerini azaltmaktır. LST, bu sektördeki tecrübesinin yanında, yenilikleri devamlı takip ederek ihtiyaç duyduğunuz her alanda amaca uygun en iyi çözüm projelerini başarılı bir şekilde uygulamaktadır.

Yüz Tanıma Sistemleri

Giriş güvenliğinin çok kritik olduğu yerlerde kullanılan yüz tanıma sistemi son yıllarda oldukça yaygınlaşmıştır. LST, gerekli veritabanı sistemlerini oluşturup yüz karşılaştırmaları yapan sistemler kurmakta ve yönetmektedir. LST, insan yüzünün belli kısımlarını analiz edip yüz tanıma programına gönderen yüz tanıma cihazı ile gerekli izinler verilen sistemler kurmaktadır. Tıpkı parmak izi gibi yüz yapısı da taklit edilemez. Bu yapısı nedeni ile yüz tanıma sistemi de insan takip ve tanıma odaklı birçok otomasyon için güvenli ve güçlü bir kullanım altyapısı sunar.

fr_01

X-RAY ve Metal Dedektörler

Günümüzde X-Ray cihazlarını güvenlik tesis edilmesi amacıyla her yerde görmek mümkündür. Özellikle; havaalanları, limanlar, iş merkezleri, alışveriş merkezleri, askeri tesisler, kamu kurum ve kuruluşları, sınırlarda kamyon ve vb. araçların içinin taranması, yabancı madde tespitinde uyuşturucu ve patlayıcı dahil güvenlik gerektiren her alanda kullanılır. Bunun yanında, X-Ray cihazları çantalarda, bavullarda, pardösü cepleri gibi kişi üzerinde saklanan her türlü tehlikeli, ateşli silahlar ve metal türevi aletler özel tarama sistemi sayesinde monitör üzerinden kolayca görülebilir. Böylesine geniş alanların korunması için gerekli olan X-Ray ve metal dedektörlerin doğru ve verimli şekilde projelendirilmesi ve bu cihazları kullanacak olan birimlere teknik destek verilmesi hususunda destek sağlanmaktadır. Bu konuyu önemli bir faaliyet alanı olarak gören LST, sabit ve taşınabilir cihaz çözümleri sunarak projeye uygun olan X-Ray çözümleri üretmektedir. Bunun yanında, taşınabilir X-Ray cihazlarının teminini sağlamakla birlikte, sabit X-Ray cihazlarının entegrasyonu için planlama ve uygulama aşamalarında her türlü teknik desteği sağlamayı garanti etmektedir.

Araç Altı
Görüntüleme Sistemleri

Araç Altı Görüntüleme Sistemi, güvenlik gereksiniminin yoğun olduğu askeri birimlerde, kamu kurumlarında ve güvenliğine önem veren özel kuruluşların giriş kontrol noktalarında kullanılmak üzere tasarlanmış bir güvenlik sistemi olup projelendirme aşamasından kullanım aşamasına kadar tüm hizmet LST tarafından verilmektedir. Bu sistemler, verilerin kaydedilmesi ve daha anlaşılır şekilde yorumlanması için önemlidir. Herhangi bir aracın alt kısmına yerleştirilen bir maddeyi veya araç üzerindeki değişiklikleri görüntülemeyi sağlayan ve otomatik olarak uyarı veren bu sistemler mobil veya kalıcı olarak güvenlik organizasyonuna monte edilebilmektedir.

uvc_02
uav_02

İnsansız Hava Araçları

Uzaktan kontrol edilebilen İHA’lar günümüzde; istihbarat, terör ve yangın söndürmenin yanı sıra savaş uçakları için zor ve tehlikeli olan görevlerde kullanılmaktadır. İHA’ların otonom ya da bir yer istasyonu aracılığıyla kontrol edilebiliyor olması insanlı uçakların idamesi için gerekli olan maliyet kalemlerini ve mürettebatın getirdiği ağır yükleri ortadan kaldırmaktadır Günümüzde İHA’lar çok farklı şekil, ebat, konfigürasyon ve karakterde araçlarda üretilmektedir (Balon, Helikopter ve Uçak). LST, ihtiyaca ve amaca özel (askeri, güvenlik, keşif-gözetleme, lojistik-kargo, araştırma-geliştirme, sivil-ticari vs.) İHA çözümleri ortaya koyarak, en doğru şekilde hizmetleri yerine getirmektedir. LST, tüm faaliyet alanlarında olduğu gibi bu cihazların kullanıcı eğitimlerini ve teknik desteğini vermektedir.

Öldürücü Olmayan Silahlar

Öldürücü olmayan (non-lethal) veya öldürücülükten daha az güç kullanma olgusunu söz konusu eden silahlar, askeri güçlerin, güvenlik kuvvetlerinin, özel güvenlik şirketlerinin ve ceza infaz kurumlarının ihtiyaç duyduğu silahlardır. Hedefleri, infilak, parça tesiri ve duhul yoluyla kalıcı şekilde tahrip eden silahlardan farklı olarak öldürücü olmayan silahlar, hedefler ve/veya ayrım yaparak hedefledikleri cisimler üzerinde nispi olarak da olsa, arzu edilebilen veya sonradan telafi edilebilecek düzeyde etkiler bırakmaktır. Bunların yanı sıra bayıltıcı etkisi olan elektro şok cihazları da bu sınıfa girmektedir. Bu bağlamda, askerler ve güvenlik güçleri bu silahlar sayesinde, çatışmaları veya müdahale edilen olayları hukuksal sınırlar içinde, orantılı, uygun ve gerekli şekilde çözümleyebilmektedir. Bu silahlar tabanca, orta büyüklükte makinalı tüfek, elektroşok cihazları olarak sınıflandırılabilir. Bu tür silahlarda son erişilen teknolojik gelişmeler güvenlik güçlerinin daha önceleri konvansiyonel silahlarla engelleyemedikleri durum ve senaryolarda başarıya ulaşmalarını sağlamıştır. Özellikle, insan hayatını ve insanların uğrayabileceği ikincil kalıcı zararı riske etmeden sorunların çözümündeki esneklik yeteneği bu silahların giderek geliştirileceği izlenimini vermektedir. Son zamanlarda tüm dünyada artan olaylar sebebiyle önemi çok büyüktür. Bu teknolojiyi ve sektörü yakından takip eden LST, tüm silahların, elektro şok cihazlarının, bu cihazların sarf malzemelerinin ve güvenlik güçlerinin kullanabileceği aksesuarların temini, kullanıcı eğitimi ve teknik desteğini yetkin personeliyle sağlamaktadır.
ucusGuvwnligi3333

Uçuş Güvenliği Sistemleri

LST, tüm hava araçlarının kalkış anından iniş anına kadar, sonrasında havaalanında veya serbest bir bölgede güvenle tekrar uçuşa hazır tutulması için teknik altyapı oluşturur. Hava aracı iniş yaptıktan sonra gerekli sensör ve kameralarla hava aracına yetkisiz personel belirli mesafeden fazla yaklaşınca güvenlik sistemleri devreye girerek hava aracınızın güvenliğini sağlamak için sizi önceden bilgilendirmektedir. LST, tüm bu sistemin yazılımsal ve donanımsal kurulumunu, kullanıcı eğitimlerini ve sonrasında da teknik desteğini vermektedir.

Kent Güvenliği

Kentler, güvenlik ihtiyacının öne çıktığı, denetimi ve kontrolü güçlükle sağlanan, karmaşık yapılardır. LST deneyimli ve yetkin kadrosuyla, kent güvenliğine ve yönetimine katkı sağlamak amacıyla; KGYS (Kent Güvenlik Yönetim Sistemi) yazılımları geliştirerek, buradan elde edilen veriler ile akıllı kentler yaratıp, kolay yönetilebilirlik kabiliyetini arttırarak, kent yönetimine destek sağlayacak projeler uygulamaktadır. Bu kapsamda, KGYS kameralarının temini, kurulumu, sisteminin idamesi ve yazılımsal desteği etkin bir biçimde sağlamaktadır. Ortaya koyduğumuz projeler sayesinde;

• Trafik akış ve yoğunluğunu izleyerek ve elde edilen görüntüleri değerlendirerek yaşanabilecek olumsuzluklara karşı hızlı ve etkin ek tedbirler geliştirmektedir.
• Gerçekleşen olayların çözümüne yönelik geriye dönük kayıtlar araştırılarak incelenmesi ve hukuki delillerin temin edilmesine katkı sağlanmaktadır.
• Trafik kameraları ve görüntü işleme sistemleri aracılığıyla plakaların ilgili birimden sorgulanarak çalıntı vb. konularının değerlendirilmesi kolaylaştırılmaktadır.
• Toplantı ve gösteri yürüyüşlerinde güvenlik güçleri – Halk ilişkisini zedelemeden yasadışı olayların önlenmesi ve toplulukların provokasyona yönlendirilmelerine engel olunması sağlamaktadır.
• Adli olaylar, kapkaç, hırsızlık, vb. olaylarda güvenlik güçleri tarafından, sıcak takip yapılması gereken durumlarda, Komuta Kontrol Merkezi Görevlileri, Alan Görüntüleme ve Kayıt Sistemi ile aldığı bilgiler doğrultusunda saha ekiplerini yönlendirebilmektedir.
• Deprem ve tabii afet durumlarında, il yönetiminin durumu anlaması, zarar tespit işlemleri, yardım ve kurtarma organizasyonları açısından, alan görüntüleme ve kayıt sistemi desteği sağlanmaktadır.
• Bir sorun saptandığında ya da önemli ve acil durumlarda mobil personele uyarı gönderilmesi ve eşgüdümlü olarak Haber Merkezinde çalışanların mobil ekiplere ve polis merkezlerine veri göndermek/almak için basit ve hızlı bir erişime sahip olmasını desteklenmektedir.

Giriş Kontrol Sistemleri

Kapı geçiş kontrol sistemi olarak da adlandırılan bu sistemler genel anlamı ile giriş ve çıkışların denetimini sağlamak amacına hizmet eden geçiş kontrol sistemleri olup, günümüz şartlarında büyük önem kazanmıştır. Artık, iş merkezlerinde ve işletmelerde, büyük binalarda, kontrol imkânı zorlaştığı için geçiş kontrol sistemleri (giriş-çıkış takip sistemleri) kaçınılmaz bir şekilde tercih edilmeye başlanmıştır. Bir kapıdan çok kapılı uygulamalara, bir binadan çok binalı işletmelerin ortak çalışmasına kadar uygulama imkânı bulan bu sistemler ile hem işletme güvenliği sağlanmakta hem de giriş çıkış yapan kişiler takip edilebilmektedir.

Bu önemin farkında olan LST, sistemin teminini ve kurulumunu yaparak bir odayı ya da binayı kontrol GİRİŞ KONTROL SİSTEMİ edilebilir hale getirmektedir. Giriş ve çıkışların sınırlandırılması, yetkilendirilmesi; kısacası yetkisiz ve istenmeyen kişilerin girişlerinin kısıtlanması gereken her türlü yerlerde uygulanabilmesi söz konusudur. En küçük birim olarak evlerimize ve apartman dairelerine girişlerin kısıtlanmasından, işletmelerdeki özel birimlere kadar Geçiş Kontrol Sistemleri’nin; bilgisayar tabanlı veya bilgisayara bağımlı olmaksızın (standalone), parmak izli, şifreli, proximity kartlı ve turnikeli sistemlerle uygulanabilmesi mümkündür. Bu uygulamaların tümü LST’nin profesyonel kadrosu tarafından yazılımsal ve donanımsal olarak projelendirilmekte ve uygulanmaktadır.

antiTerorKapi

Anti Terör Kapıları
ve Bariyerler

LST, otomatik bariyerler, araç yolunu engellemek ve araç geçişini kontrol altına almak için kullanılan güvenlik cihazlarını projelendirerek gerekli alt yapıyı ve kurulumu yapmaktadır. Otomatik Bariyerler tamamen insansız ve özerk olabilir. Birçok erişim seçenekleri bulunan kapılar ve bariyerler, konusunda uzman kadrosu tarafından istekler doğrultusunda RFID kartları, tuş takımı ve interkom sistemleri ile kolayca entegre edilmektedir.

Yüksek Güvenlikli Binalar

Cezaevi, devlet binaları, konsolosluklar ve büyükelçilikler, özel şirket binaları ve diğer yüksek risk taşıyan organizasyonların hem çalışan hem de ziyaretçiler açısından zahmetsizce ve yüksek güvenlik tedbirleriyle kontrolünü sağlamak için proje aşamasından, kurulum ve kullanım aşamasına kadar, LST, en verimli ve kapsamlı projeler ile ihtiyaca cevap vermektedir. Korunması önem taşıyan binalara içeriden veya dışarıdan gelebilecek tehditlere karşı amaçlanan güvenlik seviyesini sağlamak adına güvenliği ve kalitesi test edilmiş ürünler kullanarak yüksek güvenlik çözümleri sunmaktadır. LST’nin son teknoloji ürünler kullanarak sunduğu çözüm önerileri şu şekildedir;

• Gözetleme,
• Kapı geçiş kontrolleri,
• Erken uyarı sistemleri,
• Hava gözetleme araçları,
• Kimyasal ve nükleer saldırılara karşı hazır olma,
• İstihbarat güvenliği konularında tüm güvenlik araç ve sistemleri

cevreGuvenligi2

Çevre Güvenliği

LST’nin açık alandaki miting, toplantı ya da kapalı alandaki herhangi bir toplantının teknik güvenliğini sağlamak amacıyla ortaya koyduğu hizmetler şu şekildedir;

• Açık alanda uzaktan kontrol edilebilen hava araçlarıyla mitingi ya da toplantıyı uzak ve yakın kameralarla izlemek.
• Aktarılan görüntülerin resim işleme teknolojileriyle işlenerek herhangi bir tehdit unsuru olup olmamaları konusunda değerlendirmek.
• Alandaki kişi sayısını aktarılan görüntüler sayesinde belirleyebilmek.
Böylece kapalı ya da açık alanların çevre güvenliğini tam anlamıyla sağlamış olmaktadır. Bu uygulamaların sağlanması ya da tamamen kişiye veya kuruma temin edilerek tam çalışır hale getirilmesi, kullanıcı eğitimlerinin ve sonrasında teknik desteğin verilmesi LST tarafından sağlanmaktadır.

Jammer Sağır Oda

En kısa ve kolay tanımıyla sinyal kesici olarak adlandırılan bu aletler, genellikle bir alıcı-verici sistemde aradaki iletişim ortamını bozmaya yarayan aletlerdir. Pratikte uygulama alanları şu şekilde sıralanabilinir;

• Uzaktan kumandalı aletlerin engellenmesi
• Uzaktan kumandalı bombaların etkisiz hale getirilmesi ya da engellenmesi
• Binaların dışında kullanılarak elektronik kalkan olarak kullanılması (iç iletişimin gizlenmesi)
• Askeri ya da sivil radarları engelleme (Askeri ortamlarda karşı tarafın iletişimini engellemek)
• Mikrofonları engellemek (“White Noise Jenaretör” adlı cihazla sağlanmaktadır)

Pratikte jammerlerın uygulama alanları geniş olmakla birlikte, kendi içinde sabit, taşınabilir ve araç üstü olarak sınıflandırılmaktadır. Günümüzde istihbarat ve terör gibi konuların sıklık göstermesiyle bu cihazlar ihtiyaçlara göre gerekli alanlarda kullanılmaktadır. LST, jammerların teminini ve kullanım eğitimini vermekle beraber araç üstü jammerların kurulumunu, kullanımını ve teknik desteğini vermektedir. Sonraki aşamalarda ise kullanıcılara sürekli destek vermeye devam etmektedir. LST, bugüne kadar uygulamaya koyduğu jammer projeleriyle, alanında en etkin kuruluş olmakla birlikte, edindiği tecrübe ve konusunda deneyimli personeliyle kişilere ve kurumlara özel çözümler üretmektedir. Ayrıca, “Sağır Oda” olarak tabir edilen odalar kurabilmektedir. Odalar özel madde ile kaplanması sonrasında ve dış ortamla bağlantısı tamamen kesilmektedir. Kullanım alanları özetle şöyledir;

• EMI (Elektromanyetik İnterferans) duyarlı tesisat ve ekipmanlarının korunmasında,
• Telekulak ve Bilgi hırsızlığını önlemek için,
• YF (Yüksek Frekans) radyasyondan korunmada, baz istasyonu, televizyon ve radyo vericilerine yakın yaşam alanlarında,
• Havai hatlar yakınındaki yaşam alanlarında,
• Trafo merkezlerinde,
• Kayıt stüdyolarında,
• Okullar, çocuk odaları, kreşler, otel odaları, hastane odaları vb. yerlerde…

Odalar için gerekli elektrik hattı, data hattı ve havalandırma tertibatı LST garantisi altında yapılmaktadır. Tüm bu aşamalar tamamlandıktan sonra ise müşteriye her anlamda teknik destek verilmektedir.

TSCM İstihbarata Karşı Koyma

Güvenlik bilincine sahip olan LST, bu bilincini ve tecrübesini muhataplarına en verimli şekilde aktarmayı temel ilke edinmiş bir şirkettir. Bu bağlamda, son zamanlarda yoğun olarak görülen istihbarat, uzaktan ses dinleme ve görüntü izleme sistemlerinin teknolojik ilerlemesiyle çok önemli bir yer kazanmıştır. Bu tarz teknik takipler kamu kurumlarının, özel kurum ve kuruluşların, bireylerin sosyal hayatlarını sürdürdüğü her alanda işleyişlerini ve sahip oldukları tüm verilerin güvenliğini tehdit etmektedir. Bu kapsamda LST, uzaktan gözetim ve ses dinlemesi yapan mikro cihazların bulunmasına yönelik yapılan ileri teknolojik, uzmanlık ve donanım hizmeti vermektedir. LST ‘nin konusunda uzman personeli tarafından, herhangi bir oda ya da komple bina içerisine kişilerin bilgisi dâhilinde olmadan yerleştirilen cihazları gelişmiş teknolojik ekipmanları ile bularak bilgi sızdırılmasını engellemektedir. LST, ortaya koyduğu çözüm önerileriyle, niyeti ve amacı belli olmayan bu tarz aksiyonları önlemek ve anlık karşı koyarak, muhataplarının kendilerini güvende hissetmelerini temin etmektedir.

Inspection Technology Ürünleri

iRis DVR 5

Yeni iRis DVR5 360 videoskop ile hem durağan görüntü hem de uzaktan kontrol video dizileri parlak görüntü kalitesiyle ve tamamen dijital olarak kaydedilir (3,5 kat zoom fonksiyonu). Bir nesnenin herhangi bir hareketi veya küçük bir sızıntı 12.7 cm (5”) geniş VGA ekranda görüntülenir ve 32 GB kapasiteli SD hafıza kartına kaydedilir. Ayrıca, iRis DVR 5 360, 180 derece dönebilen kolu ve döndürülebilen ekranı ile dünyanın ilk kontakt video-endoskopudur. En iyi görüntüyü elde etmek için ekranınızı ayarlayın ve/veya rahat bir kullanım için skop kolu, distal ucun üst boğumunu döndürün (kullanıcı sağ elini ya da sol elini kullanıyor olsa da) Son derece kompakt boyutlar, minimal ağırlık (1.35 kg), Lityum-ion batarya, üç kademeli ayarlanabilir LED ışık kaynağı ve kolay kullanımı, iRis DVR 360 video-boroskopun üstün özellikleridir. Ris DVR 5’in Özellikleri: ;

 • 360 derece döndürülebilen monitör,
 • Mükemmel Görüntü Kalitesi,
 • Ergonomik Tutuş,
 • Entegre değiştirilebilir lens,
 • Ekstra güçlü LED ışık kaynağı,
 • Isıya dayanıklılık (6mm),
 • 5” Yüksek Çözünürlüklü Ekran,
 • Hassas uzantı kontrolü,
 • Yoğun arka plan aydınlatması

iRis DVR X

Yonvansiyonel endoskopinin geniş ve modüler ürün yelpazesinde, endüstriyel endoskopide denetim çözümlerinin her alanı için kapsamlı seçimler bulacaksınız. Tüm bireysel endoskop gibi unsurlar, ışık kaynağı, dokümantasyon çözümleri ve ek aksesuarlarla kombin edilebilir, ayarlanabilir ve genişletilebilir. iRis DVR X Özellikleri;

 • Oldukça Geniş Ekran,
 • Son Derece Ekonomik,
 • Mükemmel Görüntü Kalitesi,
 • Oldukça hızlı ve kolay kullanım,
 • Uzun ve şarj edilebilir batarya süresi,
 • Ucunda mükemmel LED,
 • Taşınabilir,
 • Yoğun arka plan aydınlatması

iTool DVR

Çeşitli endüstriyel uygulamalara destek olarak, yeni iTool Videoskop Sistemi şöyle teknik, mekanik ve yazılım geliştirmeleri içeriyor: iTool DVR Özellikleri;

 • Dökümantasyon Ünitesi,
 • Taşınabilir,
 • Tüm endoskoplarla birleştirilebilir,
 • Sisteme koordine edilmiş ışık kaynağı,
 • Ekstra güçlü LED ışık kaynağı,
 • Video ve görüntü kaydedici,
 • Şarj edilebilir batarya

iWC Working Chanel

Dört yeni ileri yenilik içinde son derece ekonomik olarak bir videoskop denetim tasarlanmıştır. Bütçenize uygun bir dizi görüntü ekranları, görüntü yönetimi sistemi veya oynatma için belgeleme sistemleri, fotoğraf veya video kaydı kullanılabilmektedir. Aynı modülerlik ışık kaynakları için de geçerlidir; ışık kaynağı adaptörleri ve ışık kılavuzu kablo adaptörleri. İ serisi videoskoplar hemen hemen her ışık kaynağı ile bağlanabilir. Bu modüler videoskop ölçeklenebilir ve artan ihtiyaçlarınızı karşılamak için sürümü yükseltilebilir ya da güçlendirilebilir. Sizinle birlikte büyüyen bir çözüm! iWC Working Chanel Özellikleri;

 • Görüntüleme ve çalışma kombinasyonu,
 • Mükemmel Görüntü Kalitesi,
 • Değiştirilebilir Lens,
 • Değiştirilebilir araçlar,
 • Güçlü Aydınlatma

iFlex -
Conventional Endoscopy

Çeşitli endüstriyel uygulamalara destek olarak, yeni iTool Videoskop Sistemi şöyle teknik, mekanik ve yazılım geliştirmeleri içeriyor: iTool DVR Özellikleri;

 • 0,7 mm’den 3,0 mm’ye kadar çalışma uzunluğu,
 • Son çap 2,4 mm, 3,5 mm, 4,0 mm, 6,0 mm’den 8,0 mm’ye kadar,
 • 2 veya 4 uçlu eklem

MicroFlex -
Conventional Endoscopy

MicroFlex mikrofiber endoskoplar özellikle dar kontrol denetim boşlukları veya küçük boşluklu endüstriyel uygulamalar için geliştirilmiştir. MicroFlex endoskoplar, küçük parçaların, hassas matkap delikleri, enjeksiyon tüpleri, türbin kanatları, büyük seri üretim ve güvenlikle ilgili parçaları rastgele denetim için idealdir. MicroFlex fiber endoskopların farklı çeşitleri mevcuttur: MicroFlex Fiber Endoskoplar;

 • Çapı 0,5 mm’den 1,8 mm’ye,
 • Çalışma uzunluğu 2,0 mm’ye kadar,
 • İstek üzerine özel hazırlanmış sürümler